konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Różnego rodzaju elementy niezbędne przy tworzeniu zbrojeń czy instalacji oferuje swoim klientom lider sprzedaży w tej dziedzinie, czyli firma PrefEko. Spółka ta działa na rynku artykułów już od przeszło siedemnastu lat - w tym czasie zdążyła pomóc wielu klientom z całej Polski. Bogaty asortyment produktów stricte instalacyjnych, który dystrybuuje dla zainteresowanych ta spółka można spokojnie przejrzeć za pośrednictwem strony internetowej prefeko.com.pl. 

Jednym z wielu artykułów, jakie do zaoferowania ma ta właśnie firma to śrubki typu viking. Tego typu nity zaciskowe umożliwiają łączenie różnego rodzaju materiałów w stabilne konstrukcje. Umożliwiają one także szybki montaż za pomocą ściskania - tworzenie kompozycji z kartonu czy plastiku staje się zatem niesamowicie proste i nie wymagające żadnych specjalistycznych narzędzi. 

62-030 Luboń, ul. Chemików 7/0

NIP: 7772611894

http://prefeko.com.pl/

2017-06-02 11:30:52

Śrubki viking

ELEKTRYZUJ Roman Kubara

64915 Jastrowie, ul. Gdańska 35B

Biuro Handlowe TOPAZ Dorota Zygmunt

64050 Wielichowo, ul. Grodziska 2a

Grupa TENSE

60361 Poznań, ul. Wolsztyńska 5