konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Krzywe zęby potrafią być sporym utrudnieniem w wielu codziennych sytuacjach. Przede wszystkim jednak przeszkadzają one osobie marzącej o tym, by jej uśmiech był piękny i prosty. W wielu przypadkach taki problem da się jeszcze zreperować. Odpowiednie leczenie może sprawić, że w każdym z obu łuków zęby znów będą układać się prosto. Tym jednak zajmuje się ortodonta w Kielcach, który w odróżnieniu od dentysty może też regulować sposób ułożenia zębów w jamie ustnej. 

Szczegółowe informacje na temat leczenia ortodontycznego znajdują się na stronie esteticdental.com.pl. Można się z nich dowiedzieć, jak przebiega cały proces prostowania zębów. Wszytko zaczyna się od pierwszej wizyty, podczas której ortodonta bada ogólny układ zębów i może dzięki temu ocenić, jakie są szanse na to, że zęby ułożą się we właściwej pozycji. Być może będzie to wymagało wcześniejszego leczenia ubytków lub nawet usunięcia niektórych zębów, aby umożliwić przesuwanie się pozostałych. 

25-338 Kielce, ul. Zagórska 15/0

NIP:

https://esteticdental.com.pl/

2017-11-24 14:31:32

Estetic Dental • Ortodonta Kielce

KOMO SERVICE Sp. z o. o.

27415 Kunów, ul. Kolejowa 9A

Airfresh Artur Piotrowki

25416 Kielce, ul. Zbożowa 21

Progress Eco Sp. z o.o. s.k.

28142 Tuczępy, ul. Dobrów 7