konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Jesteś osobą wierzącą i szukasz sprawdzonej firmy, która organizuje pielgrzymki? Firma z Lublina - Egeria - organizuje pielgrzymki w różne miejsca świata. Możliwa jest pielgrzymka do Fatimy, do ziemi świętej czy Włoch. Wybór należy do Ciebie. Na stronie internetowej firmy - egeria.lublin.pl dostępna jest pełna oferta. Istnieje kilka kierunków podróży. Klikając w każdą z nich, zapoznać się możesz z konkretnym planem na daną pielgrzymkę.

Branie udziału w pielgrzymkach zorganizowanych jest bardzo dobrym pomysłem na wakacje. To nie tylko zwiedzanie miejsc ważnych dla każdej osoby wierzącej. To też podróż duchowa, która wiąże się z przeżyciem duchowym. Podczas takiej podróży można lepiej poznać historię, poznać nowe osoby i stworzyć wspólnotę, która jest podstawą wiary katolickiej. Zarezerwować termin pielgrzymki możesz za pośrednictwem strony internetowej. 

20-076 Lublin, ul. Krakowskie Przedmieście 53/0

NIP: 946-263-58-90

http://egeria.lublin.pl/

2018-05-16 16:40:43

Egeria Sp.z o.o. • Pielgrzymka do fatimy

Bedlayn

22435 Komarów, ul. Janówka Wschodnia 10

EdiBazzar

20209 LUBLIN, ul. FREZERÓW 3

Wąsowska Małgorzata - Usługi Transportowe

21200 Parczew, ul. Wierzbówka 66