konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Mieszkania w Poznaniu wydają Ci się za drogie? A może nie odpowiadają Twoim wymaganiom? Sprawdź Osiedle Zielony Zakątek! Jest to inwestycja oferująca w Kórniku mieszkania, które spełniły oczekiwania już wielu osób.

Co ważne, każdy klient ma ogromny wpływ na ostateczny wygląd mieszkania - do wymagań może zostać dostosowany nawet finalny rozkład mieszkania. Na 50 metrach można zmieścić nawet trzy pokoje, jeżeli tylko będziesz tego oczekiwał. Warto zauważyć też, że pomimo umiejscowienia inwestycji w Kórniku, jest ona doskonale skomunikowana ze stolicą wielkopolski oraz resztą kraju. Bliskość autostrady i dróg krajowych pozwoli wszędzie dotrzeć w krótkim czasie. Inwestycja ta jest świetną alternatywą dla osób, które chcą wydostać się z wielkomiejskiego zgiełku w krótkim czasie. Droga do pracy i z pracy w Poznaniu będzie komfortowa i nie zajmie wiele czasu!

61-894 Poznań, ul. Plac Andersa 5/0

NIP: 5252631317

http://www.osiedlezz.pl/

2017-06-19 12:25:29

Kórnik mieszkania

ELEKTRYZUJ Roman Kubara

64915 Jastrowie, ul. Gdańska 35B

Biuro Handlowe TOPAZ Dorota Zygmunt

64050 Wielichowo, ul. Grodziska 2a

Grupa TENSE

60361 Poznań, ul. Wolsztyńska 5