konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Nie potrafisz uwolnić się od dręczących Cię myśli o tym, że życie nie ma sensu. Najchętniej zamknąłbyś się w czterech ścianach i nie opuszczał łóżka. To absolutnie nie jest normalny stan. Czy zdajesz sobie sprawę z tego, do czego może on doprowadzić?

Gdzie możesz szukać pomocy? U psychoterapeuty. Leczenie depresji we Wrocławiu oferuje Ewa Robak. Dzięki niej uda Ci się na nowo odzyskać radość życia. Poprawią się również Twoje relacje z otoczeniem. Pani psycholog może Ci zaproponować nie tylko samą psychoterapię, ale także leczenie farmaceutyczne. Swoją ofertę przedstawiła ona na stronie psycholog-wroclaw.info.pl. Udaj się do niej, gdy zauważysz u siebie lęki i fobie, przygnębienie i smutek, bezsenność oraz zaburzenia odżywiania. Szukaj u niej wsparcia w trudnych sytuacjach życiowych związanych z utratą pracy, rozwodem i nie tylko.

53-602 Wrocław, ul. Tęczowa 18/3

NIP: 6161500171

http://www.psycholog-wroclaw.info.pl/

2017-06-23 15:49:34

Gabinet psychoterapii mgr Ewa Robak • Leczenie depresji

INTER-FOOD ROBERT ROGULSKI

90-208 Łódź, ul. Generała Jarosława Dąbrowskiego 48L

Duda-Cars S.A.

50001 Wrocław, ul. Olsztyńska 1

Cantino

53603 Wrocław, ul. Tęczowa 84