konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

W każdej branży zdarzają się przesyłki wybitnie delikatne albo o niestandardowych wymiarach. Trzeba wtedy zadbać ze szczególną troską o pudełko, w którym będzie podróżować zawartość. Dobrym rozwiązaniem może być na przykład karton, wyprodukowany na zamówienie. Jedną z firm, które specjalizują się w produkcji oraz sprzedaży różnorodnych opakowań z tektury jest przedsiębiorstwo Kartop.

Karton na zamówienie nie musi oznaczać dużo wyższych kosztów. Możliwe są zarówno niewielkie, jak i znaczniejsze liczebnie zamówienia. Firma dysponuje doskonale funkcjonującym i bardzo wydajnym zapleczem technologicznym.

Naprawdę, warto inwestować w usługi, świadczone przez to przedsiębiorstwo. Świat opakowań kartonowych nie ma dla fachowców z tej inicjatywy żadnych tajemnic – każdy klient może liczyć na uważne wysłuchanie oraz pełną satysfakcję z rezultatów współpracy.

64-800 Chodzież , ul. Zwycięstwa 37/0

NIP: 764-235-09-46

https://producent.kartop.com.pl/

2017-10-27 13:31:46

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE „KARTOP” | Karton na zamówienie

ELEKTRYZUJ Roman Kubara

64915 Jastrowie, ul. Gdańska 35B

Biuro Handlowe TOPAZ Dorota Zygmunt

64050 Wielichowo, ul. Grodziska 2a

Grupa TENSE

60361 Poznań, ul. Wolsztyńska 5