konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Kilkanaście różnych typów akcesoriów stworzonych z myślą o tym, by tworzyć niepowtarzalne dekoracje na torty i ciasta , czeka na każdego miłośnika cukiernictwa odwiedzającego Sklep Słodka Pasja. W ofercie sklepu znajdziesz wiele różnych typów foremek sylikonowych do przygotowania ozdób na bazie plastycznej masy lukrowej, aerografy do polew, szpatułki do wygładzania kremowych powierzchni, wykrojniki do przygotowywania słodkich napisów i wiele więcej.

Odwiedzając sklep, możesz również zaopatrzyć się w gotowe do użycia słodkie półprodukty cukiernicze stworzone z myślą o ozdabianiu ciast. Są to m.in. plastyczne masy cukrowe, barwniki spożywcze, polewy czekoladowe, glazury, aromaty i inne. Przy ich pomocy stworzysz niezapomniane aranżacje urodzinowych tortów oraz wielu innych okolicznościowych wypieków.

48-300 Nysa, ul. Wiejska 16/0

NIP: 7532160564

https://sklepslodkapasja.pl/

2017-12-19 10:04:19

Słodka Pasja • Dekoracje na torty

OROME SC

46200 Kluczbork, ul. Pułaskiego 17

Apteka Urtica

47232 Kędzierzyn-Koźle, ul. Królowej Jadwigi 12