konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Ciekawą ofertę dla firm z branży cukierniczej posiada hurtownia Cantino, która zajmuje się sprzedażą wysokiej klasy ekologicznych opakowań gastronomicznych. W jej asortymencie znajduje się m.in. opakowanie papierowe na ciasto, wykonane z papieru z recyklingu oraz materiału roślinnego PLA. Są to materiały ulegające pełnej biodegradacji, nieszkodliwe dla środowiska naturalnego.

Opakowania na ciasto są do nabycia w paczkach po 50 sztuk. Są to produkty do samodzielnego złożenia. Są dostępne w różnych wymiarach oraz kształtach. Można spakować do nich nie tylko ciasto, ale również np. ciastka oraz makarony.

Opakowania przydają się szczególnie do pakowania ciast i innych produktów spożywczych po różnego rodzaju imprezach, takich jak: wesela, urodziny oraz komunie. Obdarowani goście z pewnością docenią nie tylko smak znajdujących się w pojemnikach wyrobów, ale również to, że firma, która je w taki sposób spakowała, dba o środowisko i kształtuje postawy proekologiczne.    

53-603 Wrocław, ul. Tęczowa 84/0

NIP: 8992790758

https://cantino.pl/

2017-12-01 15:30:49

Cantino | Opakowanie papierowe na ciasto

INTER-FOOD ROBERT ROGULSKI

90-208 Łódź, ul. Generała Jarosława Dąbrowskiego 48L

Duda-Cars S.A.

50001 Wrocław, ul. Olsztyńska 1

2Koła & Ski

62002 Suchy Las / Poznań, ul. Szkolna 56