konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Procesy samoleczenia organizmu mają w sobie ogromny potencjał, aczkolwiek nie zawsze jest on doceniany. Warto mieć go na uwadze w kontekście radzenia sobie z bólem, który wielu osobom potrafi odebrać dużą dozę radości z życia. FizjoBowen ma jednak skuteczną odpowiedź w postaci zaawansowanej terapii manualnej, której efektywność potwierdzają pacjenci w wielu krajach świata. Nic nie stoi na przeszkodzie, by specjalnemu masażowi poddać się również w Polsce.

Fizjoterapia potrafi w sposób zasadniczy wpłynąć na zakres oraz charakter dolegliwości bólowych. Trzeba wspomnieć tu o rozwiązaniach, jakie w latach 50. ubiegłego wieku opracował Tom Bowen. Jego technika pozwala oddziaływać na tkanki w taki sposób, aby pobudzać w nich proces autoregeneracji. Jednym z efektów tego procesu jest wyraźne osłabienie lub eliminacja bólu. Także tego, z którym dotąd nikt nie potrafił sobie poradzić.

01-321 Warszawa, ul. Kopalniana 22A/3

NIP: 7582306231

http://fizjobowen.pl/

2017-12-01 13:44:16

fizjobowen.pl/technika-bowena

Golden Planet Sp. z o.o.

02004 Warszawa, ul. Chałubińskiego 9

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

Dream Promotion

05500 Piaseczno, ul. Okulickiego 7