konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Wykorzystywanie profesjonalnych pojazdów ciężarowych jest bardzo kosztowne i na pewno mało opłacalne w sytuacji, kiedy potrzebujemy je jedynie od czasu do czasu lub, chociażby tylko w sezonie. W wielu przypadkach dużo lepszym rozwiązaniem może być wynajem takiego pojazdu, co oferuje firma Efrental, gwarantując konkurencyjne ceny.

To nie tylko bardzo doświadczona, ale i nowoczesna wypożyczalnia samochodów ciężarowych, w której bez żadnego problemu można znaleźć pojazd idealnie dopasowany do własnych potrzeb. Wszystkie wozy są w doskonałym stanie technicznym, bardzo nowoczesne i nadające się do najcięższej nawet pracy. Wchodząc na stronę internetową efrental.eu, można już teraz zapoznać się z szerokimi możliwościami firmy i przekonać się o tym, że naprawdę warto okazać jej swoje zaufanie, mogąc tym samym korzystać ze świetnych pojazdów.

64-300 Nowy Tomyśl, ul. Długa 2/6

NIP: 7882012427

http://efrental.eu/

2018-07-11 12:22:10

Wypożyczalnia samochodów ciężarowych

ELEKTRYZUJ Roman Kubara

64915 Jastrowie, ul. Gdańska 35B

Biuro Handlowe TOPAZ Dorota Zygmunt

64050 Wielichowo, ul. Grodziska 2a

Grupa TENSE

60361 Poznań, ul. Wolsztyńska 5