konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Wszelkie prace związane z utylizacją bądź recyklingiem i przetwarzaniem różnego rodzaju odpadów, muszą być realizowane w odpowiednio do tego celu przygotowanych warunkach. Przepisy dotyczące ochrony środowiska są obecnie bardzo restrykcyjne, a za ich nieprzestrzeganie grożą wysokie kary. Dzięki firmie Eco-Orlic będzie można realizować takie zadania tanio i bezpiecznie, mając pewność, że dba się o otaczające nas środowisko.

Firma między innymi realizuje zlecenia na przetwarzanie odpadów w Chorzowie, elastycznie podchodząc do każdego zadania i starając się idealnie dopasować do potrzeb zleceniodawcy. Wieloletnie doświadczenie przyczynia się do ogromnego zaufania na rynku, a pełne możliwości tych specjalistów są dokładnie zaprezentowane na stronie eco-orlic.pl. Taka pomoc to pewność, że z gromadzącymi się śmieciami nie będziemy mieli żadnych problemów.

41-500 Chorzów, ul. Metalowców 13/0

NIP: 6272751769

http://www.eco-orlic.pl/

2018-04-17 17:58:51

Przetwarzanie odpadów Chorzów

Grupa DrewHome Sp. z o.o. Sp. k.

34300 Żywiec, ul. Komorowskich 29

EuroFrance

43305 Bielsko-Biała, ul. Ks.Brzóski 127

tapetuj.pl Sklep internetowy

42600 Tarnowskie Góry, ul. Sienkiewicza 48b