konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Każdy rodzaj produkcji wymaga różnych badań, ale w szczególności różnego typu analizy wymagają układy chemiczne, w których bada się zjawiska makroskopowe, atomowe, subatomowe i międzycząsteczkowe z uwzględnieniem praw fizyki. Takimi badaniami zajmuje się Instytut Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk, który na co dzień prowadzi wiele różnych projektów badawczych z bardzo wielu tematów, takich jak półprzewodniki, stopy metaliczne, rozdzielanie mieszanin wieloskładnikowych, absorpcja jonowa, procesy anodowe i katodowe i wiele innych.

Instytut chętnie podejmuje także współpracę z przedsiębiorstwami potrzebującymi szczegółowych analiz i badań związanych z chemią fizyczną. Pragnąc zlecić badania albo dowiedzieć się więcej na temat działalności instytutu, wystarczy wejść na stronę instytut-chemii-fizycznej.zmnch.pl. Tam znajdują się wszelkie dane kontaktowe, a także mnóstwo informacji o samej placówce.

01-224 Warszawa, ul. Kasprzaka 44/52

NIP: 525-000-87-55

http://instytut-chemii-fizycznej.zmnch.pl/

2018-07-10 08:25:26

http://instytut-chemii-fizycznej.zmnch.pl/ - Instytut Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk

Lydiana

02004 Warszawa, ul. Chałubińskiego 9

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

SOLID HALE Sp. z o.o.

05831 Młochów, ul. Młochowska 88