konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Z pewnością wielu szkoleniowców i nauczycieli akademickich, którzy jeżdżą z wykładami po różnych uczelniach, ucieszył fakt, że w sprzedaży pojawiła się mobilna tablica interaktywna, którą z łatwością można zapakować do aktówki i zabrać z sobą w dowolne miejsce, aby uatrakcyjnić wykład. Są to urządzenia niezwykle zaawansowane technologicznie, a to, co jest potrzebne, aby można było z nich korzystać, to biała tablica suchościeralna lub kawałek białej ściany, komputer i rzutnik. Takie tablice można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach w sklepie ze strony interdesk.pl, który zajmuje się nie tylko sprzętem multimedialnym, ale także kompleksowym wyposażeniem szkół. 

Na szczególną uwagę zasługują tablice mobilne takich firm, jak:

  • eBeam,
  • myBoard,
  • GoMaxx.

Wszystkie urządzenia tych firm są wyposażone w tryb plug-and-play, który umożliwia szybkie podłączenie urządzeń peryferyjnych, czyli komputera i rzutnika, co zwykle trwa zaledwie kilka minut. 

42-520 Dąbrowa Górnicza, ul. Armii Krajowej 7/C

NIP: 6292292566

https://www.interdesk.pl/

2018-05-21 14:33:48

Mobilna tablica interaktywna

Grupa DrewHome Sp. z o.o. Sp. k.

34300 Żywiec, ul. Komorowskich 29

EuroFrance

43305 Bielsko-Biała, ul. Ks.Brzóski 127

tapetuj.pl Sklep internetowy

42600 Tarnowskie Góry, ul. Sienkiewicza 48b