konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Każdy z nas ma obowiązek zaangażować się w selektywną zbiórkę odpadów. W każdym mieście istnieją odrębne zasady gromadzenia odpadów. Na terenie Rokietnicy i okolic działa przedsiębiorstwo San-Eko, które świadczy usługi odbioru i wywozu odpadów komunalnych, gruzu i odpadów budowlanych.

Wchodząc na http://www.san-eko.pl/pl/wywoz-odpadow-kontenery-rokietnica, można zapoznać się z kompleksową ofertą firmy, która zatrudnia doskonałych fachowców i dysponuje nowoczesnym sprzętem, a także bogatą flotą pojazdów specjalistycznych.

Polecana firma kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm, gwarantując szybkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny. Przedsiębiorstwo odbiera też odpady budowlane i rozbiórkowe, powstałe w wyniku remontu i budowy, przyjmując zlecenia na dostawę specjalnych kontenerów do tych odpadów.

61-357 Poznań, ul. Gołężycka 132/0

NIP: 7791007260

https://www.san-eko.pl/

2017-06-02 08:59:20

http://www.san-eko.pl/pl/wywoz-odpadow-kontenery-rokietnica

ELEKTRYZUJ Roman Kubara

64915 Jastrowie, ul. Gdańska 35B

Biuro Handlowe TOPAZ Dorota Zygmunt

64050 Wielichowo, ul. Grodziska 2a

Grupa TENSE

60361 Poznań, ul. Wolsztyńska 5