konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Zdobywanie certyfikatów językowych to szansa na lepsze przedstawienie się na rynku pracy i większą pewność w komunikacji. Aby jednak odpowiednio przygotować się do uzyskania takiego dokumentu, potrzebna będzie dobra szkoła języka. W Akademii English For You na każdych zajęciach kursanci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie lektorów.

Dobrą wiadomością jest fakt, że certyfikat z angielskiego we Wrocławiu w Krzykach może być zwieńczeniem świetnej przygody i inspirować do dalszej nauki. Opisywana szkoła językowa specjalizuje się w nauczaniu dzieci w różnym wieku. Rodzice mogą liczyć na korzystny cennik i dobry kontakt z osobami prowadzącymi zajęcia. Więcej informacji na temat certyfikatów można znaleźć na stronie internetowej pod linkiem angielskijagodno.pl. Certyfikaty potwierdzają znajomość języka na różnych poziomach.

52-234 Wrocław, ul. Krzysztofa Komedy 8/22

NIP:

https://angielskijagodno.pl/

2018-09-19 13:41:00

https://angielskijagodno.pl/ | Angielski certyfikat wrocław krzyki

INTER-FOOD ROBERT ROGULSKI

90-208 Łódź, ul. Generała Jarosława Dąbrowskiego 48L

Duda-Cars S.A.

51423 Wrocław, ul. Olsztyńska 1

2Koła & Ski

62002 Suchy Las / Poznań, ul. Szkolna 56