konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

W chłodniejsze dni sięgamy po cieplejsze elementy garderoby. Tradycyjny szalik można zamienić na nieco odważniejszy dodatek, jakim jest kołnierz z lisa. Przyjemnie otuli on Twoją szyję i zapewni ochronę przed nieprzyjemnym chłodem. Futrzane kołnierze to oferta internetowego sklepu działającego na stronie fox-fashion.pl. W jego asortymencie znalazły się różne wersje kolorystyczne w odcieniach brązu, szarości, beżu i nie tylko. Produkty te zostały wykonane z gęstego, lśniącego naturalnego futra. Kołnierze są zapinane na haftkę. Dzięki temu, iż zostały wyposażone w pętelkę na guzik, ich przymocowanie nie stanowi problemu.

Taki element garderoby z całą pewnością wzbudzi zainteresowanie innych osób. Dodaje on bowiem uroku noszącej go osobie. Sklep, jako tańszą alternatywę dla kołnierzy, oferuje również stójki z lisa.

65-128 Zielona Góra, ul. Krępowska 8/0

NIP: PL9730864321

https://fox-fashion.pl/

2017-09-18 16:01:42

https://fox-fashion.pl/ - Kołnierze z lisa

Allemeble

67410 Sława, ul. Henryka Pobożnego 4a

Demar Tomiak

65386 Zielona Góra, ul. Budowlana 6

Denticus

65095 Zielona Góra, ul. Chopina 11