konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

W Kieźlinach koło Olsztyna działa firma ELECTRIC-TECH oferująca chiptuning, który jest sposobem na to, by z Twojego portfela ubywała mniejsza ilość pieniędzy. Dzięki niemu bowiem możliwe jest elektroniczne zmodyfikowanie programu sterującego pracą silnika, co w efekcie ma doprowadzić do zwiększenia momentu obrotowego oraz mocy pojazdu. Przyczyni się to do zmniejszenia zużycia paliwa przez auto, a tym samym do redukcji wydatków związanych z tankowaniem.

Do powyższej firmy możesz się zgłosić nie tylko wtedy, gdy interesuje Cię szybsza bądź ekonomiczna jazda, lecz także wówczas, gdy z Twoim samochodem zacznie dziać się coś niepokojącego. Zespół pracowników może przeprowadzić diagnostykę, a następnie wyciągnąć odpowiednie wnioski i przejść do sedna sprawy, a zatem do usunięcia danej usterki oraz przywrócenia pojazdowi sprawności.

10-371 Kieźliny, ul. ks. Jakuba Jagałły 1d/0

NIP:

http://www.electric-tech.pl/

2018-09-20 14:21:17

Chiptuning

PPHU DORJAN Konfekcja skórzana Janusz Jabłoński

82300 Elbląg, ul. Dojazdowa 14

PUH Żeglarz

11500 Giżycko, ul. Nadbrzeżna 11

Lupus Fabryka Mebli Sp. z o. o.

82300 Elbląg, ul. Skrzydlata 28