konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Czasami gotowe stroje muszą spełniać pewne specyficzne wymagania związane z widocznością noszących je, a co za tym idzie z ich bezpieczeństwem. Komo Service to firma oferująca nabywcom z całej Polski doskonałej jakości tkaniny specjalistyczne. Można wśród nich znaleźć również materiały o cechach odblaskowych, które są powszechnie wykorzystywane do szycia odzieży ostrzegawczej. Korzystają z niej w tym momencie zarówno osoby cywilne, jak też pracownicy firm czy służby ratunkowe.

Doskonałej jakości taśmy odblaskowe na ubrania stanowią niedrogi i przy tym naprawdę efektywny sposób na poprawę widoczności po zmroku. Tego typu materiał jest stosowany w odniesieniu do strojów dedykowanych osobom dorosłym, jak również dzieciom. Jeśli zakład zajmujący się szyciem ubrań chce nabyć tego typu surowiec, polecana firma jest optymalnym miejscem, aby go zamówić i to w dobrej cenie.

27-415 Kunów, ul. Kolejowa 9A/0

NIP: 5222687402

http://komoservice.pl/

2017-11-28 09:41:43

KOMO SERVICE Sp. z o. o. - Taśmy odblaskowe na ubrania

Gabinet stomatologiczny Estetic Dental

25338 Kielce, ul. Zagórska 15

Airfresh Artur Piotrowki

25416 Kielce, ul. Zbożowa 21

Progress Eco Sp. z o.o. s.k.

28142 Tuczępy, ul. Dobrów 7