konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

W ofercie  BabyFizjo w Poznaniu znajduje się terapia asymetrii ułożenia niemowląt, która ma za zadanie zapobiec nieprawidłowościom w rozwoju dziecka. Nieprawidłowa symetria może wynikać z wrodzonych problemów z kręczem szyi, uszkodzeniem splotu barkowego podczas porodu albo nieprawidłową pielęgnacją maleństwa przez niedoświadczonych rodziców. 

Ta terapia dotyczy niemowląt powyżej trzeciego miesiąca życia, u których można zaobserwować niepokojące objawy (np. rotację główki w jedną stronę). W gabinecie fizjoterapeutycznym w Poznaniu można też ocenić symetrię szkraba, a w przypadku par, które dopiero podziewają się dziecka i chciałyby zapobiec tego typu problemom w przyszłości, polecamy cykl tematycznych zajęć. Bogatsi o tę wiedzę rodzice będą mogli prawidłowo pielęgnować noworodka po porodzie, kiedy maluch znajdzie się w domu. 

 

61-341 Poznań, ul. Starołęcka 115/0

NIP: 9231639994

http://www.babyfizjo.pl/

2018-10-09 10:07:34

Terapia asymetrii ułożenia Poznań

ELEKTRYZUJ Roman Kubara

64915 Jastrowie, ul. Gdańska 35B

Biuro Handlowe TOPAZ Dorota Zygmunt

64050 Wielichowo, ul. Grodziska 2a

Grupa TENSE

60361 Poznań, ul. Wolsztyńska 5