konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Zarządzanie nieruchomościami zmieniło się diametralnie na przestrzeni lat. Obecnie wiele firm takich jak hagler.pl działa na zasadzie facility management, czyli najkrócej rzecz ujmując — zajmuje się kompleksową obsługą nieruchomości, począwszy od udziału w projektowaniu owego lokalu, poprzez udział w jego tworzeniu, żeby na końcu zająć się jego administrowaniem.

Współpraca przy projekcie takich firm jak hagler.pl pomaga inwestorowi nie tylko zmniejszyć koszty budowy, ale także wybrać rozwiązania, które w przyszłości zapewnią wysoki standard budynków oraz ich bezawaryjność. 

Nie da się ukryć, że integracja wszelkich działań związanych z FM nie jest prosta. W Polsce bowiem do tej pory nie można mówić o jednoznacznym zarządzaniu technologiami. Istnieją jednak firmy, którym się to udaje, dzięki czemu nieruchomości posiadają opiekę na najwyższym poziomie. 

01-233 Warszawa, ul. Bema 83/0

NIP: 521-30-63-197

http://hagler.pl/

2017-09-27 09:55:47

Hagler Services Sp. z o.o. • Facility management

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

SOLID HALE Sp. z o.o.

05831 Młochów, ul. Młochowska 88

Caprea Agencja Reklamowa

03176 Warszawa, ul. Fleminga 33B