konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Stawanie rusztowań to duża odpowiedzialność i należy zwrócić uwagę na wszystkie standardy bezpieczeństwa. Szukasz firmy, która specjalizuje się w tej branży i jest w stanie zaoferować Ci fachową pomoc? Zgłoś się do Bud-Rem-Print.

Wynajem rusztowań w Poznaniu wcale nie musi wiązać się z dużym wydatkiem i kłopotami. Wystarczy skontaktować się z firmą i wybrać dogodny dla siebie termin. Wszystkie rusztowania spełniają normy i wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Ich montażem zajmuje się kadra wyspecjalizowanych pracowników. Oferta kierowana jest zarówno do klientów biznesowych, jak i prywatnych. Na stronie internetowej pod adresem budremprint.pl można dowiedzieć się więcej na ten temat. W razie pytań pracownicy chętnie doradzą i odpowiedzą na wszystkie wątpliwości związane z rusztowaniami i realizacją zlecenia.

62-090 Rokietnica, ul. Pawłowice, Szkolna 16/0

NIP: 7811764284

http://www.budremprint.pl/

2018-02-26 10:32:33

Wynajem Rusztowań Poznań

ELEKTRYZUJ Roman Kubara

64915 Jastrowie, ul. Gdańska 35B

Biuro Handlowe TOPAZ Dorota Zygmunt

64050 Wielichowo, ul. Grodziska 2a

Grupa TENSE

60361 Poznań, ul. Wolsztyńska 5