konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Polacy przebywający w Wielkiej Brytanii w celach zarobkowych nie zawsze czują się na tyle pewnie językowo, by móc skorzystać z brytyjskiej służby zdrowia. W tej kwestii nie ma zaś miejsca na niejasności i niepełne zrozumienie, więc kiedy ma się jakieś problemy ze zdrowiem, warto poszukać pomocy, jaką może zaoferować polski lekarz. W Nottingham nie jest to trudne, gdyż na terenie tym działa polska przychodnia - Corby Private Medical Center.

W placówce tej można skorzystać z usług oferowanych przez polskojęzycznych specjalistów różnych dziedzin medycyny. Jest to między innymi lekarz rodzinny, ginekolog, dermatolog czy ortopeda. Możliwe jest także wykonanie specjalistycznych badań, na przykład krwi. Pacjenci doceniają też fakt, że placówka ta ma przystępne ceny, w odróżnieniu od brytyjskich przychodni.

NN-17 Corby, ul. Pytchley Court 8 /0

NIP:

http://www.corbypmc.com/

2017-08-18 13:09:35

Polski lekarz z Nottingham

Zdrowie-Zycie.pl

-, ul. - -

Inmobiliaria Home Pan Dora Sl.

03189 Alicante, ul. Calle Isla Tabarca 2

Asgard - wycieczki do Islandii

101155 Reykjavík, ul. 0 0