konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Uzależnienie dotyczyć może nie tylko narkotyków i alkoholu, ale również wielu innych rzeczy. Do ośrodka takiego, jak DetoksVIP, trafiają pacjenci, których nałogiem są zakupy, seks, internet, leki, dopalacze, hazard i nie tylko. To właśnie tam otrzymują oni skuteczną i fachową pomoc, dzięki której są w stanie rozpocząć nowe i lepsze życie. Co więcej, ten właśnie ośrodek leczenia uzależnień oferuje całodobową pomoc wszystkim osobom, którzy jej potrzebują.

Pracownicy zatrudnieni w placówce chętnie udzielą wszystkich niezbędnych informacji. Oferują oni również możliwość dojazdu do klienta nieoznakowanym pojazdem, dającym gwarancję anonimowości i dyskrecji. Jest to miejsce całkowicie bezpieczne oraz sprzyjające wychodzeniu z nałogu. Znajduje się ono z dala od miejskiego zgiełku, co pozwala wyciszyć się i zebrać myśli.

50-020 Wrocław, ul. Piłsudskiego 74/320

NIP:

https://www.detoksvip.pl/

2018-04-17 12:05:58

DetoksVIP • Ośrodek leczenia uzależnień

INTER-FOOD ROBERT ROGULSKI

90-208 Łódź, ul. Generała Jarosława Dąbrowskiego 48L

Duda-Cars S.A.

51423 Wrocław, ul. Olsztyńska 1

2Koła & Ski

62002 Suchy Las / Poznań, ul. Szkolna 56