konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Mogłoby wydawać się, iż przedmioty tak niewielkich rozmiarów, jak dozowniki do mydła w płynie, nie są w stanie w żaden sposób wpłynąć na całościowy obraz łazienki. Jednak okazuje się, że takie właśnie drobiazgi stanowią o efekcie końcowym aranżacji.

Internetowy sklep z bibelotami i akcesoriami domowymi, decosklad.pl, jest potwierdzeniem powyższego stwierdzenia. Bogactwo kolorów, kształtów i tworzyw , z których wykonane są dozowniki, zachęca do przeglądania strony i wybierania tych, które najbardziej wpisują się w posiadane wnętrze.

Dostępne są dozowniki z wykończeniem matowym i w połysku. Pojawiają się kolory żywe oraz stonowane. Ich wielkość i kształt również różnią się od siebie. Jednak wszystkie są jednakowo solidne. Ceny tego typu dodatków oscylują w granicach pomiędzy siedemdziesięcioma a trzystoma złotymi. 

60-692 Poznań, ul. Firlika 18a/0

NIP: 7822230818

https://decosklad.pl/

2018-05-21 13:04:59

Dozowniki do mydła w płynie

ELEKTRYZUJ Roman Kubara

64915 Jastrowie, ul. Gdańska 35B

Biuro Handlowe TOPAZ Dorota Zygmunt

64050 Wielichowo, ul. Grodziska 2a

Grupa TENSE

60361 Poznań, ul. Wolsztyńska 5