konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Wiedza z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy bądź zasad zachowania w przypadku pożaru niezbędna jest do prawidłowego funkcjonowaniu każdego przedsiębiorstwa. Pracownicy nie tylko powinni ją posiadać, ale również umiejętnie z niej korzystać w przypadku różnego rodzaju zagrożenia. 

Prowadzenie szkoleń ppoż lub bhp w Poznaniu znaleźć można na przykład za pośrednictwem firmy o nazwie BHP-KOMPLEX. Oferuje ona prowadzone przez doświadczonych specjalistów kursy, które są nie tylko bardzo praktyczne, ale również spersonalizowane - każda grupa zawodowa otrzyma bowiem nieco inne informacje - adekwatnie do zajmowanego przez siebie stanowiska. 

Więcej szczegółowych informacji na temat proponowanych przez tę firmę usług każdy zainteresowany odnajdzie bez problemu kierując się pod adres oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl. 

62-052 Komorniki, ul. Malinowa 22/0

NIP: 7772538890

http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl

2017-06-05 12:04:08

Prowadzenie szkoleń PPOŻ Poznań • http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl

ELEKTRYZUJ Roman Kubara

64915 Jastrowie, ul. Gdańska 35B

Biuro Handlowe TOPAZ Dorota Zygmunt

64050 Wielichowo, ul. Grodziska 2a

Grupa TENSE

60361 Poznań, ul. Wolsztyńska 5