konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Syrop daktylowy to wspaniała alternatywa dla białego cukru i innych słodzików. Jest odpowiednio słodki, ze smakowitym aromatem daktyli oraz złożony tylko z naturalnych składników. Wyroby z daktyli pierwszej klasy są dostępne już teraz w sklepie internetowym Pterodaktyl.

Daktyle, oprócz słodkiego smaku, posiadają również liczne walory smakowe. Stanowią źródło błonnika, związków mineralnych takich jak potas czy żelazo, do tego antyoksydanty, jakie naturalnie występują w owocach z ciemną skórką. Badania wykazują, że daktyle chronią wątrobę, nerki, a nawet stymulują ludzką odporność. Jak wybierać wysokiej jakości syrop daktylowy? Sklep Pterodaktyl oferuje produkt w całości składający się z daktyli. Te słodkie owoce zawierają nawet 80 procent cukru, dzięki czemu idealnie nadają się właśnie do produkowania słodkich syropów. Po więcej informacji warto udać się na stronę pterodaktyl.pl.

01-913 Warszawa, ul. Williama Szekspira 2/0

NIP: 1181837669

https://pterodaktyl.com.pl/

2018-06-18 14:20:58

Syrop daktylowy sklep • https://pterodaktyl.com.pl/

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

SOLID HALE Sp. z o.o.

05831 Młochów, ul. Młochowska 88

Caprea Agencja Reklamowa

03176 Warszawa, ul. Fleminga 33B