konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Szukasz ośrodka, który może zapewnić Ci odpowiedni rozwój w zakresie badań chemicznych? Taką placówką jest bez wątpienia Instytut Chemii Fizycznej PAN prowadzący działalność naukową w Warszawie. Instytut oferuje możliwości rozwoju na międzynarodowym poziomie, zapewniając znakomite warunki dla prowadzonych badań. IChF PAN zaprasza w swoje mury wszystkie osoby, które pragną rozpocząć studia doktoranckie w zakresie chemii fizycznej. Studia doktoranckie w instytucie przeznaczone są dla wszystkich osób, które są absolwentami kierunków chemicznych czy fizycznych. Przyjęcie na studia poprzedza rozmowa kwalifikacyjna, mająca na celu określenie zainteresowań badawczych kandydata i wspólne wyznaczenie z nim jego ścieżki rozwoju naukowego.

O szczegółach działalności Instytutu Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk można przeczytać na stronie dmfmag.pl. Ośrodek podejmuje również wiele przedsięwzięć o charakterze popularnonaukowym i dydaktycznym.

01-224 Warszawa, ul. Kasprzaka 44/52

NIP: 525-000-87-55

http://dmfmag.pl/

2018-12-19 16:00:14

Instytut chemii fizycznej

Lydiana

02004 Warszawa, ul. Chałubińskiego 9

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

SOLID HALE Sp. z o.o.

05831 Młochów, ul. Młochowska 88