konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Każdemu właścicielowi psa lub kota zależy na tym, aby jego pupil rozwijał się zdrowo - dlatego tak ważne jest dostarczanie mu odpowiednich preparatów, które mają pozytywny wpływ na jego organizm. Jednym z nich jest Cortaflex Inflamex.

To całkowicie naturalny, roślinny środek przeciwbólowy i przeciwzapalny, który poprawi proces trawienia u Twojego psa. Preparat, w odpowiedniej dawce, odtruwa organizm zwierzęcia oraz reguluje procesy wydalania. Nie wywołuje skutków ubocznych, dlatego jest całkowicie bezpieczny w stosowaniu. Ma też pozytywny wpływ na układ immunologiczny, poprawiając zdolność zwierzaka do ochrony przed chorobami.

Roślinne preparaty dostępne są w sklepie zoologicznym ZOO BOOM w przystępnej, atrakcyjnej cenie już od jednej sztuki. Zadbaj o swojego zwierzaka najlepiej jak potrafisz.

03-427 Warszawa, ul. Stalowa 2/lok. 10/12

NIP:

https://zooboom.pl

2018-02-20 10:34:32

Cortaflex inflamex

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

SOLID HALE Sp. z o.o.

05831 Młochów, ul. Młochowska 88

Caprea Agencja Reklamowa

03176 Warszawa, ul. Fleminga 33B