konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

W Polsce jest coraz więcej ludzi starszych, nie da się ukryć, że osoby takie są mniej mobilne i zazwyczaj potrzebują pomocy w poruszaniu się, pomoc taką może stanowić sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, który jest ogólnodostępny i z roku na rok jest on coraz nowocześniejszy. Oprócz kuli czy laski warto zaopatrzyć się w specjalny chodzik. Dla osób starszych taki chodzik czy balkonik rehabilitacyjny, to wrecz idealnie rozwiązanie, bo jego konstrukcja jest stabilna i lekka jednocześnie, a to za sprawą aluminium, z którego dzisiaj jest wykonana większość nowoczesnych balkoników i chodzików.

Na ortomedyczny.pl, poza przykładowymi modelami chodzików dostępnych w ofercie większości sklepów medycznych, opublikowano też poradnik, z którego wszyscy zainteresowani dowiedzą się, na co zwrócić uwagę przy wyborze tego rodzaju sprzętu.

03-185 Białołęka, ul. Erazma z Zakroczymia 20/61

NIP: 5242653688

https://www.ortomedyczny.pl/

2017-07-05 16:00:00

Chodzik dla starszych | Ortomedyczny.pl

Lydiana

02004 Warszawa, ul. Chałubińskiego 9

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

SOLID HALE Sp. z o.o.

05831 Młochów, ul. Młochowska 88