konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Szpital to jedno z tych miejsc, gdzie zachowanie higieny to nie tylko obowiązek, to wręcz konieczność. Na szali jest przecież dobro pacjentów i personelu. Dlatego przy wyborze odpowiedniej chemii nie można bawić się w półśrodku. Profesjonalne środki do dezynfekcji dla szpitali od niemieckiego producenta Sauberlab, to technologia w służbie czystości absolutnej.

Unikalna formuła, wieloletnie doświadczenie i bardzo skuteczne działanie, to zalety, które w połączeniu z niską ceną, powinny przypaść do gustu wszystkim osobom odpowiedzialnym za utrzymanie czystości na terenie szpitali, gabinetów czy przychodni. Asortyment obejmuje środki do czyszczenia powierzchni, sterylizacji narzędzi i usuwania plam i zabrudzeń, w każdym wypadku prezentując tę samą, najwyższą jakość, której zaufało już bardzo wiele placówek służby zdrowia.

44-100 Gliwice, ul. Chorzowska 64/0

NIP: 6312667881

https://sauberlab.pl/

2018-02-22 16:37:03

Profesjonalne środki do dezynfekcji szpitali • Sauber Lab Sp. z o.o.

Grupa DrewHome Sp. z o.o. Sp. k.

34300 Żywiec, ul. Komorowskich 29

EuroFrance

43305 Bielsko-Biała, ul. Ks.Brzóski 127

tapetuj.pl Sklep internetowy

42600 Tarnowskie Góry, ul. Sienkiewicza 48b