konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Kobiety często wykonują zawody, w których muszą spędzać całe dnie na nogach bądź być stale w ruchu. Zbyt płaskie obuwie nie jest dobrym rozwiązaniem, ale źle wyprofilowana podeszwa również może wyrządzić wiele szkód. Poszukując idealnego obuwia, warto skorzystać z porady specjalistów, dlatego warto zakupić obuwie w renomowanym sklepie internetowym Papciolandia.

Wygodę i zdrowie stóp zapewniają chodaki, które są bardzo często wybierane przez pracownice służby zdrowia. Posiadają one wszystkie cechy, które zapewnią komfortowe poruszanie się przez cały dzień, bez obawy o jakiekolwiek urazy. Drewniaki mają gumową podeszwę, która zapewnia przyczepność i dobrą amortyzację. Ich lekkość, wynika z zastosowania skórzanych elementów, które są przyjemne dla ciała. Dziurki wentylujące, pozwalają na ograniczenie potliwości stóp. Drewno bukowe jest wytrzymałe i omawiane obuwie, może służyć właścicielce przez wiele lat.

85-067 Bydgoszcz, ul. Rondo Jagiellonów 1/0

NIP: 5540158546

https://papciolandia.pl/

2017-11-22 15:05:08

Chodaki

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.

87850 Choceń, ul. Ługowiska 1

Autokasacja U Jacka

87700 Aleksandrów Kujawski , ul. Marii Danilewicz-Zielińskiej 6

Wypożyczalnia, Spływy Kajakowe "Korsarz" Krzysztof Wiśniewski

87301 Brodnica, ul. Juliusza Słowackiego 2