konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Zespół psychologów i terapeutów z Centrum Psychoterapii Integralnej skupia się zawsze na rozpoznaniu problemu pacjenta, dopasowaniu leczenia oraz skutecznej walce o wysoką jakość życia człowieka. Pośród zespołu znajdują się jedynie odpowiednio wykształceni, wykwalifikowani i z dużym doświadczeniem ludzie. Terapia schematu w poznańskim centrum jest jedną z chętniej wybieranych przez osoby chcące poddać się szkoleniom. Dzieje się tak ze względu na dużą skuteczność takiej terapii oraz możliwość pomocy naprawdę sporej grupie osób z zaburzeniami.

Terapeuci i psycholodzy znający się na tego rodzaju terapii zgłębiają sukcesywnie swoją wiedzę i aktualizują ją zgodnie z nowymi odkryciami naukowymi. Pozwala to na jeszcze skuteczniejsze podejście do problemu człowieka. Wszelkich informacji o szkoleniach, terapiach, psychologach można zaczerpnąć z oficjalnej strony online.

61-568 Poznań, ul. Wierzbięcice 18/5

NIP: 5811038654

http://www.cpi.poznan.pl/

2018-02-26 10:18:45

http://www.cpi.poznan.pl/ | Terapia schematu Poznań

ELEKTRYZUJ Roman Kubara

64915 Jastrowie, ul. Gdańska 35B

Biuro Handlowe TOPAZ Dorota Zygmunt

64050 Wielichowo, ul. Grodziska 2a

Grupa TENSE

60361 Poznań, ul. Wolsztyńska 5