konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Przy wypadkach drogowych i stłuczkach ważne jest nie tylko szybkie, ale i przemyślane działanie. Osoba uczestnicząca w wydarzeniu musi dopilnować wielu rzeczy, zwykle związanych ze swoim zdrowiem lub wymaganiami prawnymi. Dlatego inne kwestie, takie jak auto pomoc warto powierzyć zaufanym profesjonalistom, takim jak poznańska firma MS Auto Car. 

Ta polecana przez klientów indywidualnych, jak i firmy auto pomoc z Poznania zajmie się bezpiecznym holowaniem pojazdu z miejsca wypadku na terenie całego województwa wielkopolskiego. Klient może liczyć nie tylko na szybkie pojawienie się pojazdu holowniczego, ale i bezpieczny transport. Wszystko to dzięki wyposażeniu firmy w solidną flotę pojazdów oraz zatrudnianie kierowców z doświadczeniem w przewozie samochodów - nawet powypadkowych czy o nietypowych zniszczeniach i dużych gabarytach. 

61-315 Poznań, ul. Okólna 38/0

NIP:

http://msauto-car.pl/

2017-07-13 14:40:22

Poznań - auto pomoc

ELEKTRYZUJ Roman Kubara

64915 Jastrowie, ul. Gdańska 35B

Biuro Handlowe TOPAZ Dorota Zygmunt

64050 Wielichowo, ul. Grodziska 2a

Grupa TENSE

60361 Poznań, ul. Wolsztyńska 5