konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Stacja uzdatniania wody to pojęcie bardzo pojemne, które może odnosić się do urządzeń różnego typu. Procedura, o której mowa, polega na dążeniu do uzyskania takiego stanu czystości wody, który będzie zgodny z wymaganiami danej aplikacji. Stacje przeprowadzają między innymi zmiękczanie, demineralizację, filtrację, dezynfekcję czy odżelazianie.

ENFOSS to firma, której specjalnością jest uzdatnianie wody przede wszystkim na Śląsku. W jej ofercie znajdują się wysokiej klasy stacje odwróconej osmozy, które stanowią odpowiedź na potrzeby i oczekiwania branży przemysłowej. Klient może je zakupić w bardzo atrakcyjnych cenach, dzięki temu, że proces produkcyjny ma miejsce na terenie naszego kraju. Asortyment przedsiębiorstwa wzbogacają stacje, których wydajność wynosi od 200 do 2000 l/h. W sprzedaży znalazły się układy dystrybucji wody demineralizowanej, a także hydrofory.

44-244 Żory, ul. Warszowicka 8a/0

NIP:

https://enfoss.eu

2017-06-01 21:41:03

ENFOSS Polska • Uzdatnianie wody Śląsk

Grupa DrewHome Sp. z o.o. Sp. k.

34300 Żywiec, ul. Komorowskich 29

EuroFrance

43305 Bielsko-Biała, ul. Ks.Brzóski 127

tapetuj.pl Sklep internetowy

42600 Tarnowskie Góry, ul. Sienkiewicza 48b