konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Na co zwracać uwagę kupując ciągnik do lasu? Przede wszystkim, przed jego zakupem należy dokładnie określić powierzchnię naszego gospodarstwa rolnego oraz zakres wykonywanych przez nas prac. Oznacza to, że moc traktorów najlepiej dopasowywać do wielkości terenu, jakim dysponujemy. W przypadku jakichkolwiek pytań można skontaktować się ze specjalistami, znajdującymi się na stronie Valtra. Jest to miejsce, które od lat oferuje najwyższej jakości urządzenia, dostępne w atrakcyjnej cenowo ofercie.

Równie istotną rzeczą jest zweryfikowanie stanu technicznego wybranego przez nas urządzenia. Trzeba więc zwrócić uwagę na wiele bardzo istotnych kwestii. Problemu tego nie mają osoby, decydujące się na zakup maszyny całkowicie nowej. W takiej sytuacji otrzymują one pewność, że będzie ona funkcjonowała w pełni niezawodnie. Natomiast podczas zakupu ciągników używanych, dobrym pomysłem okaże się skontrolowanie przede wszystkim:

  • hydrauliki,
  • stanu oleju,
  • hamulców,
  • silnika,
  • zapłonu,
  • płynności zmiany biegów.

62-021 Paczkowo, ul. Poznańska 5/0

NIP: 7772700089

https://www.valtra.pl/

2018-08-07 15:49:09

Ciągnik do lasu

ELEKTRYZUJ Roman Kubara

64915 Jastrowie, ul. Gdańska 35B

Biuro Handlowe TOPAZ Dorota Zygmunt

64050 Wielichowo, ul. Grodziska 2a

Grupa TENSE

60361 Poznań, ul. Wolsztyńska 5