konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Wypadek samochodowy prawie zawsze kończy się uszczerbkiem w karoserii, nawet jeśli jest to tylko niegroźna stłuczka. Pofałdowana blacha wygląda nieestetycznie, jest też bardziej podatna na korozję, dlatego powinna zostać czym prędzej naprawiona u profesjonalisty.

Firma Prowarsztat to najlepsza opcja dla kierowców, którym potrzebny jest tani blacharz z Warszawy. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży, specjaliści tam pracujący potrafią wyklepać każde wgniecenie w karoserii i przywrócić jej dawny wygląd. W warsztacie można też zlecić lakierowanie samochodu, które będzie wymagane po naprawieniu wgniecenia. Firma podejmuje się też malowania karoserii metodą plasti dip, będącą tańszą alternatywą dla lakiernictwa. Poza tym w warsztacie można też skorzystać z serwisu opon czy klimatyzacji, myjni samochodowej oraz mechanika.

05-500 Nowa Iwiczna, ul. Graniczna 37/0

NIP:

http://www.prowarsztat.pl/

2018-12-06 14:23:06

Blacharz - W-wa tanio

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

SOLID HALE Sp. z o.o.

05831 Młochów, ul. Młochowska 88

Caprea Agencja Reklamowa

03176 Warszawa, ul. Fleminga 33B