konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Miejscem w sieci, które cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony klientów, już od niemal trzydziestu lat, jest hurtownia artykułów dekoracyjnych ze Śląska, kryjąca się pod adresem hanipol.com.

Swą ofertę kieruje do wszystkich firm, poszukujących nietypowych, niebanalnych i nadzwyczaj eleganckich, upominków dekoracyjnych i użytkowych, mogących służyć za piękne gadżety reklamowe. Nie są to wyroby typowe, jak długopisy, czy też wizytówki.

Dzięki nieoczywistym propozycjom hurtowni, nabywcy mają szansę na zaoferowanie swym obecnym i przyszłym klientom czegoś, co będzie im służyło przez długie lata. Mowa tu o cudownych, porcelanowych filiżankach, talerzykach, kubeczkach, czy też łyżeczkach. Gadżety tego rodzaju mają w sobie klasę i jedyny w swoim rodzaju urok, który zachwyci każdego, bez względu na wiek i płeć.

41-29 Sosnowiec, ul. Szymanowskiego 9b/0

NIP: 644-051-10-67

http://hanipol.com/

2018-12-10 13:09:00

Hurtownia artykułów dekoracyjnych Śląsk

Grupa DrewHome Sp. z o.o. Sp. k.

34300 Żywiec, ul. Komorowskich 29

EuroFrance

43305 Bielsko-Biała, ul. Ks.Brzóski 127

tapetuj.pl Sklep internetowy

42600 Tarnowskie Góry, ul. Sienkiewicza 48b