konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Ostatnio coraz więcej osób zaczyna interesować się dobrem naszego środowiska. Jedną z pierwszych rzeczy, które robią, jest zamiana jednorazowych reklamówek foliowych na torby bawełniane wielokrotnego użytku.

Firma Markus Torby jest znanym producentem ekologicznych toreb, worków i woreczków z nadrukiem. Takie produkty są nie tylko lepszym rozwiązaniem dla środowiska, ale także mogą stanowić doskonałą reklamę dla Twojego biznesu. Umieszczając na torbie logo Twojej firmy, zwiększysz jej popularność.

Marka dba o to, by swoim klientom proponować towary o najwyższej jakości. W związku z tym do ich produkcji wykorzystują same najlepsze materiały, tym samym gwarantując im niezwykłą trwałość i wytrzymałość.

Dbałość o szczegóły i niesamowita precyzja sprawiają, że torby oferowane przez firmę wyróżniają się wyjątkowym, oryginalnym wyglądem i niesamowitą estetyką.

05-530 Góra Kalwaria, ul. Sobików 14a/0

NIP: 1230792270

http://www.markus-torby.pl

2017-08-29 13:35:41

Torby bawełniane

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

SOLID HALE Sp. z o.o.

05831 Młochów, ul. Młochowska 88

Caprea Agencja Reklamowa

03176 Warszawa, ul. Fleminga 33B