konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Sporty wodne są bardzo niebezpieczne. Nie ulega to wątpliwości, dlatego przed wybraniem się na spływ kajakowy, warto zastanowić się nad podstawowymi zasadami bezpieczeństwa. Przede wszystkim nie należy pływać samemu. Jest to bardzo niebezpieczne, gdyż ewentualna akcja ratunkowa nie przyniesie skutku, jeśli nie będzie przeprowadzona, zaraz po nastąpieniu wypadku. Człowiek topi się momentalnie, a zanim nadejdzie pomoc, będzie za późno. Nawet jeśli pływa się grupie, zawsze należy mieć na sobie specjalny kapok. Chroni od przed utonięciem i pójściem pod wodę. Taki kapok powinien być odpowiednie dopasowany i dobrze założony. Jeśli jest taka możliwość, należy pływać w zorganizowanej grupie, której przewodzi wykwalifikowany przewodnik. Spływ Drwęcą jest organizowany na zlecenie klienta przez kilka firm, więc warto skorzystać z ich usług.

Jedną z nich jest kajakibrodnica.pl, która zajmuje się profesjonalna organizacją spływów kajakowych.

87-301 Brodnica, ul. Juliusza Słowackiego 2/0

NIP: 8741207980

https://kajakibrodnica.pl/

2018-12-28 12:37:17

https://kajakibrodnica.pl/ • Drwęca spływ

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.

87850 Choceń, ul. Ługowiska 1

Autokasacja U Jacka

87700 Aleksandrów Kujawski , ul. Marii Danilewicz-Zielińskiej 6

Pantofle Longina Dorobek

85067 Bydgoszcz, ul. Rondo Jagiellonów 1