konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Wybór urządzeń ciśnieniowych nie może być kwestią przypadku. Ze względu na czyszczoną powierzchnię potrzebujemy sprzętu, który poradzi sobie z każdym rodzajem zabrudzenia, a przy okazji będzie bezpieczny dla naszego zdrowia.

Na stronie myjkiuzywane.com.pl znajduje się wiele rodzajów sprzętu marki Karcher działających pod ciśnieniem. Wśród nich można wyróżnić odkurzacze, nowoczesne myjki zimnowodne, a także szorowarki idealne dla hal wielkopowierzchniowych. Firma dba o zadowolenie klientów, oferując im używane produkty w atrakcyjnych cenach, które można dopasować do indywidualnych oczekiwań.

Myjka ciśnieniowa na gorącą wodę jest produktem często używanym do usuwania starego, trudnego do pozbycia się brudu, i to bez stosowania środków chemicznych. Wysoka temperatura pozwala zmiękczyć powstałe zabrudzenia i usunąć je bez zagrożenia dla naszego zdrowia. Przy zakupie jednego z wielu profesjonalnych urządzeń, firma udziela 6-miesięcznej gwarancji na używane produkty Karcher, a każda myjka przed wysłaniem zostaje sprawdzona przez techników.  

39-200 Dębica, ul. Drogowców 7/0

NIP: 8721287088

http://www.myjkiuzywane.com.pl/

2019-01-24 10:54:11

http://www.myjkiuzywane.com.pl/ - Myjka ciśnieniowa na gorącą wodę

WIK-PEX

37420 Rudnik nad Sanem, ul. Grunwaldzka 22

Dietetyk Paulina Szady

35206 Rzeszów, ul. Okulickiego 18b

Abikon Producent

38460 Jedlicze, ul. Mickiewicza 15