konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Gdy wentylacja lub klimatyzacja nie działają wydajnie, przyczyną może być ich zanieczyszczenie. Zabrudzone kanały odprowadzające powietrze zapychają się i nie spełniają prawidłowo swojej funkcji, co obniża komfort przebywania w pomieszczeniach. Co w tej sytuacji? Jak rozwiązać problem? Najlepiej zlecić czyszczenie wentylacji i klimatyzacji firmie, która się tym profesjonalnie zajmuje, a jest nią Euro Clean-Air.

Poprawnie działająca i czysta wentylacja wpływa na komfort życia mieszkańców czy efektywność pracy pracowników, dlatego trzeba o nią systematycznie dbać. Jeżeli uległa zabrudzeniom, trzeba jak najszybciej przywrócić ją do prawidłowego stanu, w czym pomagają fachowcy z ec-a.pl. To profesjonalna firma, która zajmuje się dezynfekowaniem wentylacji i klimatyzacji na potrzeby klientów zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych oraz biznesowych.

02--84 Warszawa, ul. Puławska 543/0

NIP: 5252331940

https://ec-a.pl/

2017-12-29 15:07:55

https://ec-a.pl/ - Czyszczenie wentylacji i klimatyzacji

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

SOLID HALE Sp. z o.o.

05831 Młochów, ul. Młochowska 88

Caprea Agencja Reklamowa

03176 Warszawa, ul. Fleminga 33B