konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Magnez nazywany jest pierwiastkiem życia i odpowiedzialny jest za wiele procesów zachodzących w organizmie człowieka, a jego brak może powodować, m.in. bóle i zawroty głowy, rozdrażnienie, częste skurcze czy też kłopoty z pamięcią oraz orientacją. Niedobór magnezu można uzupełnić odpowiednią dietą albo zażywając suplementy diety, można też stosować magnez do moczenia nóg, który doskonale wchłania się do organizmu. Takie moczenie nóg w płatkach magnezowych rozpuszczonych w letniej wodzie, m.in.:

  1. Znacznie poprawia krążenie krwi.
  2. Niweluje dolegliwości układu stawowo-mięśniowego.
  3. Poprawia samopoczucie.
  4. Regeneruje umysł.
  5. Niweluje zmęczenie.

Na mg12.pl można sprawdzić, jakie są dostępne produkty zawierające najczystszy naturalny magnez, który trzeba stosować regularnie, zgodnie z zaleceniami na ulotce. W kąpieli wodnej płatków można się też kąpać. Co ważne, niewskazane jest dodawanie do roztworu magnezu jakichkolwiek środków myjących.

00-105 Warszawa, ul. Twarda 18/0

NIP:

https://www.mg12.pl/

2018-11-23 11:53:30

Magnez do moczenia nóg

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

SOLID HALE Sp. z o.o.

05831 Młochów, ul. Młochowska 88

Caprea Agencja Reklamowa

03176 Warszawa, ul. Fleminga 33B