konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Potrzebujesz firmy, która wykona dokładną analizę wody? Woda to podstawowy czynnik, dzięki któremu można żyć i funkcjonować. To ona jest odpowiedzialna za życie na ziemi. Musi być zdrowa i czysta. Nie może posiadać żadnych bakterii i zanieczyszczeń, dlatego też musi systematycznie być badana.

Specjalnością firmy SGS jest szczegółowa i kompleksowa analiza wody. Działania laboratoryjne spełniają wszelkie wymagania obowiązujących aktów prawnych. Badania wody przeprowadzane przez firmę są konieczne m.in. podczas kontroli Sanepidu. Firma zajmuje się badaniem każdej wody. System wykorzystywany w laboratoriach został zatwierdzony przez właściwego Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego, co uprawnia laboratorium do wykonywania badania wody pitnej – przeznaczonej do spożycia przez ludzi. Więcej informacji możesz znaleźć na stronie internetowej firmy.

01-248 Warszawa, ul. Jana Kazimierza 3/0

NIP: 5860005608

http://sgs.analizysrodowiska.pl/

2018-01-04 14:00:29

Badania wody

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

SOLID HALE Sp. z o.o.

05831 Młochów, ul. Młochowska 88

Caprea Agencja Reklamowa

03176 Warszawa, ul. Fleminga 33B