konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Do stolicy każdego dnia przyjeżdża wiele osób w celach biznesowych. Często muszą zostawać na noc, aby załatwić przeróżne ważne sprawy. W takich przypadkach interesujące okazują się tanie noclegi. W warszawskim centrum tylko hostel mishmashhostel.com może zagwarantować najlepsze pokoje i apartamenty w najniższej cenie.

Przedsiębiorstwo wspierane jest przez pracowników, którzy są pasjonatami podróżowania. To dzięki nim panuje tam doskonała atmosfera, a pomieszczenia są wyposażone we wszystkie istotne elementy, które gwarantują komfort. Nie można też pominąć kwestii lokalizacji. Dwa prowadzone hostele mieszczą się w centrum, dzięki czemu goście mogą korzystać z czasu, który oszczędzają na przemieszczaniu się. Hostele są doskonale skomunikowane z resztą miasta! Odwiedź stronę internetową i dowiedz się więcej o ofercie.

00-695 Warszawa, ul. Nowogrodzka 42/0

NIP: 7971883649

http://mishmashhostel.com/

2017-10-03 13:15:54

Tanie noclegi Warszawa centrum hostel

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

SOLID HALE Sp. z o.o.

05831 Młochów, ul. Młochowska 88

Caprea Agencja Reklamowa

03176 Warszawa, ul. Fleminga 33B