konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Karaiby to nie tylko piraci, co więcej tych prawdziwych już podobno nawet nie ma. Na szczęście, bo gdyby nie to, zwiedzanie świata mogłoby być uciążliwe. A na Karaiby warto się wybrać, szczególnie na piękną Dominikanę na wyspie Haiti. Z jednej strony piaszczyste plaże oblewa Ocean Atlantycki, z drugiej Morze Karaibskie, a pomiędzy znajduje się niesamowicie zróżnicowana przyroda - od gęstej dżyngli po urzekające laguny. 

Niezastąpione przeżycie zapewnią lokalne atrakcje, korzystając z oferty last minute Dominikana, na stronie www.um24.pl,  można wybrać się na wycieczkę łodzią przez lasy mangrowe, konno w stronę wodospadów ukrytych w dżungli czy też oglądać majestatyczne humbaki. Wyspa zdecydowanie zaskakuje swoją różnorodnością, pięknem i klimatem. Idealna dla osób lubiących aktywnie spędzać czas na wakacjach. 

52-222 Wrocław, ul. Uczniowska 1/0

NIP: 8961439528

https://www.um24.pl/

2019-01-02 08:45:59

Unique Moments - Last Minute Dominikana

INTER-FOOD ROBERT ROGULSKI

90-208 Łódź, ul. Generała Jarosława Dąbrowskiego 48L

Duda-Cars S.A.

51423 Wrocław, ul. Olsztyńska 1

2Koła & Ski

62002 Suchy Las / Poznań, ul. Szkolna 56