konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Jesteś aktywny fizycznie i zwracasz uwagę na to, co jesz, jednak czasami odzywa się u Ciebie przemożna chęć zjedzenia czegoś, co zaspokoi potrzebę słodyczy? Każdy chyba ma takie zachcianki, a wtedy naprawdę trudno jest odmówić sobie czegoś smacznego. Aby móc ulec pokusie, a jednocześnie zjeść coś, co nie zaszkodzi zdrowiu i przyniesie wymierne korzyści dla organizmu, warto mieć w domu zapas takiego produktu, jakim jest chałwa z miodem Nelka. Jest to przekąska nadająca się nie tylko do zaspokojenia chwilowej zachcianki, ale może też stanowić wartościowy i dający mnóstwo energii posiłek na przykład podczas górskiej wędrówki.

W skład chałwy wchodzi tylko miód, sezam i orzechy arachidowe. Producent ze strony nellfit.pl nie dodaje żadnych niezdrowych składników, takich jak sól, cukier, gluten, syrop glukozowo-fruktozowy ani żadnych konserwantów, dlatego jest to przekąska niezwykle zdrowa i energetyzująca, świetnie nadająca się dla ludzi aktywnych, dbających o swoją kondycję. Produkt ten dostarcza organizmowi mnóstwa witamin i pierwiastków potrzebnych do jego prawidłowego funkcjonowania.

47-208 Pokrzywnica, ul. 1 Maja 10/0

NIP: 9910078601

https://www.nellfit.pl/

2018-12-18 08:06:36

Chałwa z miodem | NellFit

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

SOLID HALE Sp. z o.o.

05831 Młochów, ul. Młochowska 88

Caprea Agencja Reklamowa

03176 Warszawa, ul. Fleminga 33B