konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Wybierając się na dłuższą wyczerpującą wycieczkę pieszą lub rowerową, dobrze jest mieć z sobą jakąś przekąskę, która w razie spadku energii natychmiast jej dostarczy. Osoby dbające o swoje zdrowie i zważające na to, co jedzą, zwykle zabierają z sobą garść orzechów czy suszonych owoców. Jest także inna możliwość, gdyż na rynek weszły batony i chałwy, które wytwarza producent słodyczy Nellfit. Produkty te są świeże i smaczne, a przechowywane w lodówce na długo zatrzymają swoje wartości smakowe i odżywcze. 

Batony i chałwy, które można nabyć bezpośrednio od producenta, wchodząc na stronę nellfit.pl to naturalne źródło energii, które dostarcza nie tylko węglowodanów i białka, ale także sporej ilości witamin i mikroelementów, jak również wartościowego błonnika. Jeśli często ma się ochotę na coś słodkiego i smacznego, warto zaopatrzyć lodówkę w te produkty, które oprócz przekąski, mogą także stanowić samodzielny posiłek. Wśród asortymentu można znaleźć:

  • chałwę kakaową,
  • chałwę z miodem,
  • baton kakaowy,
  • baton z orzechami laskowymi.

Są to produkty bez laktozy, glutenu, cukru, soli czy konserwantów.

47-208 Pokrzywnica, ul. 1 Maja 10/0

NIP: 9910078601

https://www.nellfit.pl/

2018-12-18 08:06:36

Producent słodyczy | NellFit

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

SOLID HALE Sp. z o.o.

05831 Młochów, ul. Młochowska 88

Caprea Agencja Reklamowa

03176 Warszawa, ul. Fleminga 33B