konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Prywatne przedszkola z roku na rok mają coraz większą grupę zwolenników. Sytuacja ta nie powinna dziwić, ponieważ placówki te oferują ciekawą ofertę zajęć, które mają pozytywny wpływ na rozwój każdego malucha. Przedszkola prywatne w Poznaniu oraz innych miejscowościach są coraz lepiej przystosowane do nauki dzieci, a to za sprawą zabawek sensorycznych oraz wykwalifikowanej kadry. Innymi słowy, w przedszkolach tych można przeprowadzać różnego rodzaju zajęcia artystyczne, muzyczne, językowe i nie tylko, które dopasowane będą do wieku oraz umiejętności wszystkich uczestników.

Co równie istotne, Przedszkole Jeżyki oraz inne tego typu placówki, przyjmują niewielką grupę dzieci, czego nie można powiedzieć o placówkach publicznych. Dzięki takiemu rozwiązaniu przedszkolanki mają możliwość odnotowywania rozwoju i postępu każdego dziecka, a następnie przekazywania tych informacji rodzicom. Na maluchy czekają także nowoczesne, zadbane i doskonale wyposażone sale oraz smaczne i zdrowe dania.

60-854 Poznań, ul. Romka Strzałkowskiego 5/0

NIP: 6211280910

https://przedszkole-jezyki.com.pl/

2018-12-20 08:25:39

Przedszkola prywatne Poznań | Jeżyki

ELEKTRYZUJ Roman Kubara

64915 Jastrowie, ul. Gdańska 35B

Biuro Handlowe TOPAZ Dorota Zygmunt

64050 Wielichowo, ul. Grodziska 2a

Grupa TENSE

60361 Poznań, ul. Wolsztyńska 5