konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Wyleczone zęby to komfort żucia, brak bólu, estetyczny wygląd, możliwość zachowania ich do późnej starości, a także świeży oddech. Dlaczego więc tak wiele osób nie dba o tę kwestię, mając katastrofalne zaniedbania zębów? Czasem jest to utrudniony dostęp do stomatologa, ale jeszcze częściej - strach przed dentystą. W radomskim gabinecie Corten Medic nie trzeba niczego się bać, gdyż nawet pacjenci poddawani najbardziej inwazyjnym zabiegom nie odczują najmniejszego bólu. W miejscu tym panuje też przyjemna atmosfera, można będzie więc poczuć się dobrze.

By się o tym przekonać, wystarczy umówić się na wizytę. Jest to dobre miejsce do systematycznego odwiedzania, zwłaszcza że oferuje pełną pulę usług stomatologicznych. Można w nim nie tylko leczyć ubytki, także wykonując leczenie kanałowe pod mikroskopem, ale też wykonywać zabiegi profilaktyczne czy mające na celu podniesienie estetyki uzębienia.

26-600 Radom , ul. Beliny Prażmowskiego 33A/0

NIP:

http://www.cortenmedic.pl

2018-02-23 14:34:50

CortenMedic • Dentysta Radom

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

04928 Warszawa, ul. Bystrzycka 59

SOLID HALE Sp. z o.o.

05831 Młochów, ul. Młochowska 88

Caprea Agencja Reklamowa

03176 Warszawa, ul. Fleminga 33B