konferencjaith.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Ratownik to odpowiedzialny zawód, ponieważ do jego najważniejszych zadań należy ratowanie ludzkiego życia. To właśnie dlatego osoba ta musi dysponować niezbędnym wyposażeniem w swojej pracy, takim jak gwizdek, bojka asekuracyjna i nie tylko. Ich przenoszenie z miejsca na miejsce byłoby problematyczne, dlatego też każdy ratownik powinien dysponować pojemnym, wygodnym i wytrzymałym plecakiem, który pomieści różnego rodzaju rzeczy. Wysokiej jakości plecak ratownika dostępny jest po wejściu na stronę sklepu ratownikekspress.pl.

Takie plecaki mają widoczne logo WOPR oraz charakterystyczny, rzucający się w oczy kolor, dzięki czemu bez problemu można je zauważyć z daleka. Konstrukcja torby została opracowana w taki sposób, by dawała możliwość bezproblemowego przenoszenia nawet największych przedmiotów. Ponadto, plecaki dostępne w ofercie mają dużą liczbę niewielkich przegródek, w których można schować rzeczy osobiste, takie jak telefon, dokumenty lub klucze. Uszyto je z wytrzymałych, wodoodpornych materiałów, a część modeli została wyposażona w praktyczny pas biodrowy i szelki.

57- 33 Szczytna, ul. Leśna 35/11

NIP: 8831805377

https://ratownikekspress.pl/

2017-10-23 10:43:38

Plecak ratownika

INTER-FOOD ROBERT ROGULSKI

90-208 Łódź, ul. Generała Jarosława Dąbrowskiego 48L

Duda-Cars S.A.

51423 Wrocław, ul. Olsztyńska 1

2Koła & Ski

62002 Suchy Las / Poznań, ul. Szkolna 56